Babai ngacmon seksualisht fëmijët e të mitur, dhunon ish-gruan

policia-tiranePolicia deklaroi sot se një 34-vjeçar është arrestuar këtë të mërkurë pasi dyshohet se ka ngacmuar seksualisht dy fëmijët e tij të mitur, 7 dhe 6 vjeç.

Sipas policise, 32-vjeçari ka ushtruar gjithashtu dhunë ndaj ish-bashkëshortes së tij shtetases R. M., 29 vjeçe, të cilës i’u plotësua kërkesë padia për lëshimin e urdhërit të mbrojtjes së mënjëhershëm.

Shtetasi me iniciale D.SH, banues në Tiranë, rezulton të ketë qenë i dënuar edhe më parë për “Prodhim dhe mbajtje pa leje të armëve luftarake”.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Prokuroria e Vlorës sekuestron 500 mijë m2 tokë në Ksamil, dyshohet për falsifikim dokumentash

Prokuroria e Vlorës vendos nën sekuestro rreth 500 mijë metra katrorë tokë ...