E frikshme, moti i keq bllokon në ajër avionin me pasagjerë

Një avion pasagjerësh mbeti ne ajer si pasoje e motit te keq.

Ngjarja ka ndodhur në Amsterdam të Holandës ku aviopni ka dështuar të kryeje ulje në pistë për shkak të erës së fortë.

Avioni A320 i kompanisë ajrore zvicerane u detyrua të qëndronte disa minuta në ajër për shkak të motit të keq, pasi përpjekja e parë për t’u ulur dështoi.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Ngjarje e rëndë në Bullgari, shpërthen një tren, vdesin 4 persona

Një tren në Bullgari mësohet se ka dal nga shinat dhe ka ...