Atletico e blindon: Griezmann nuk shitet

griezmanPresidenti i Atletico Madridit, Enrique Cerezo është i vendosur që të mos e humb Antoine Griezmann.

Ylli francez është i lidhur me kalimin në Manchester United dhe Chelsea. Por, kreu i madrilenëve këmbëngul se do të luftojë për ta mbajtur Griezmann-in në “Vicente Calderone”.

“Unë nuk mendoj se ka ndonjë mundësi që Griezmann të shkojë në ndonjë ekip tjetër”, ka thënë Cerezo.

“Ne duam ta mbajë atë”, ka theksuar ai. Francezi është duke kaluar nëpër një super sezon me madrilenët.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Një emër i madh mund të largohet nga Real Madridi

E ardhmja e Alvaro Moratas është larg Realit të Madridit. Sulmuesi i ...