VIDEO/ Ja momenti i atentatit të parë me snajper ndaj Nelgert Patës

nelgert-pataKy është pikërisht momenti kur Nelgert Pata së bashku me disa shokë afrohet pranë makinës së tij të parkuar dhe qëllohet me snajper. Pamjet e atentatit në Rrugën e Kavajës janë siguruar nga “Vizion+”.

Policia dyshon se goditja është bërë nga larg me snajper ndërsa Pata largohet me vrap së bashku me miqtë e tij.

34-vjecari u ekzekutua në një atentat në Fier teksa lëvizte me automjetin e një mikut të tij Ari Halinani i cili u arrestua.

Për ngjarjen policia ka marrë në pyetje disa persona ndërsa dyshohet se ekzekutimi i tij është pasoje e përplasjes së grupeve rivale.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Mundësi studimi dhe bursa, 13 ambasada ndihmojnë rininë shqiptare

Ditën e sotme u zhvillua në mjediset e Ministrisë së Punëve të ...