Arrestohet polici me 182 kilogramë kanabis në Mamurras

kanabissPolicia e Shtetit njoftoi diten e sotme se ka sekuestruar në Mamurras 182 kg kanabis, ka asgjësuar 27 820 rrënjë, ndërsa në pranga kanë rënë 4 persona, mes tyre edhe një inspektor i Krimeve të Rënda.

Të arrestuar janë Lefter Nelaj, Bashkim Kodra, Hashim Nelaj dhe inspektori i Krimeve të Rënda Ramazan Kasmi. Ramazan Kasmi ishte me detyrë inspektor policie i Krimeve të Rënda në Kurbin.

Kliko per me shume info

Në operacion për arrestimin dhe sekuestrimin e kanabisit morën pjesë Forcat e Ndërhyrjes së Shpejtë dhe Policia e Shtetit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.