Vret nënën e pronarit, arrestohet 29-vjeçari shqiptar në Itali

5
Kliko per me shume info

fieraku-arrestohetBie në pranga një 29-vjeçar shqiptar pasi u akuzua për vrasjen e një të moshuare. Mësohet se policia italiane ka arrestuar Ogert Laska ditën e djeshme. Mendohet se shtetasi shqiptar, ka mbytur me qese 71-vjeçaren Rosa Maria Radicci në një provincë të Barit.
Mediat italiane raportojnë se fieraku Laska vrau të moshuarën mbrëmjen e 13 nëntorit në vilën e saj. Dyshohet se 29-vjeçari shqiptar e ka kryer këtë akt për t’u hakmarrë ndaj djalit të 71-vjeçares. Ogert Laska punonte më parë në picerinë që ishte në pronësi të djalit të viktimës. E moshuara fillimisht ishte mbytur me duar dhe më pas me qese plastike në kokë.

Kliko per me shume info
Kliko per me shume info

Kliko per me shume info
SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here