Tiranë, tenton të grabisë çantën me dhunë, arrestohet 22- vjeçari

pranga-irainainArrestohet nga policia e Tiranës një 22-vjeçar pasi u akuzua për vjedhje. Autori, Klodjan Elezi mësohet se ka tentuar t’i marrë me dhunë çantën me sendet personale një tjetër person.

Sipas policisë Elezi goditi me grusht në fytyrë e trup dhe e dëmtoi lehtë në këmbë shtetasin A.B.
Ngjarja ndodhi në rrugën e Dibrës në Tiranë.
Materialet i kaluan Prokurorisë për veprime të mëtejshme

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.