Tiranë, tenton të grabisë çantën me dhunë, arrestohet 22- vjeçari

pranga-irainainArrestohet nga policia e Tiranës një 22-vjeçar pasi u akuzua për vjedhje. Autori, Klodjan Elezi mësohet se ka tentuar t’i marrë me dhunë çantën me sendet personale një tjetër person.

Sipas policisë Elezi goditi me grusht në fytyrë e trup dhe e dëmtoi lehtë në këmbë shtetasin A.B.
Ngjarja ndodhi në rrugën e Dibrës në Tiranë.
Materialet i kaluan Prokurorisë për veprime të mëtejshme

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Lirohet nga burgu 5 vjet para kohe Lul Berisha, kapo i Bandës së Durrësit

Gjykata e Apelit Durrës ka panuar të lirojë nga burgu Lulzim Berishën, ...