I shpallur në kërkim prej 1 viti, arrestohet 34-vjecari nga Lazarati (Emri)

arrestim-policia-rrugorePolicia e Gjirokastrës ka arrestuar një shtetas nga Lazarati, i cili akuzohet për prodhim dhe mbajtje pa leje të armëve të ftohta.

Policia bën me dije se në pranga ka rënë shtetasi Franklin Bejkaj 34 vjec.  I riu nga Lazarati, prej një viti, ka qenë në kërkim policor.

Ai gjatë një kontrolli rutinë nga Policia është kapur në aksin Gjirokastër-Lazarat me një thikë. Ai i ka shpëtuar policisë dhe prej asaj periudhe, ai ka qenë në arrati deri më sot nga ku dhe u kap.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Grabitja në Rinas/ Zbardhet dëshmia e Admir Çerpjes: Si u njoha me Muratajn

Admir Çerpja i penduari i bandës së grabitësve të 7 milion eurove ...