Ja cfarë shkruajnë mediat turke për nusen e djalit të Sali Berishës

armina-mevlani-gjoksiE veshur sport, Armina Mevlani mbërriti në Stamboll për të disatën herë. Ndërsa qëndronte atje për projekte pune, fashionista tregoi në Instagram revistat turke, që përsëri kanë shkruar për të.

Revista turke “Hello” paralajmëroi në qershor se Armina Mevlani do të bëhej shumë shpejt e famshme edhe në vendin euroaziatik. Dhe kështu po ndodh.

Këtë herë, ajo është shfaqur në faqet e disa mediave turke të modës, siç është edhe “Be Style”.

“Vajza që bën tendencë në të gjithë botën dhe fytyra e linjës së make up-it ‘Dolce&Gabbanna’, shfaqet këtë javë në Stamboll.”, shkruhet në njërën prej revistave.armina-turqi

Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

modelja-carola

Ndahet nga jeta modelja 17- vjeçare, familja dhuron organet e saj

Shuhet në moshën 17-vjecare modelja italiane! Nga një atak kardiak, mësohet se ...