Armina Mevlani ekspozon gjoksin

armina-mevlani-gjoksiBukuroshja Armina Mevlani është një nga personazhet më mediatik në Shqipëri.

Ajo njihet për jetën luksoze që bën por edhe për stilin e saj në veshje.

Ajo është mjaft aktive edhe në rrjetet sociale, në të cilat numëron me mijëra ndjekës.

Ajo ka publikuar një video në Instagram Story, ku ka treguar se është rikthyer në punën e saj, teksa shfaqej mjaft provokuese me veshjen e saj dhe ku bie ne sy gjoksi i saj.

Armina Mevlani prej disa vitesh eshte ne lidhje me Shkelzen Berishen me te cilin ka nisur bashkejetesen vitet e fundit.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

klea-huta

Klea Huta pjesë e serialit turk: Takimi im me Ertugrulin, ja çfarë më tha

Klea Huta është gati për të prekur skenat ndërkombëtare. Bukuroshja e ekraneve ...