Edhe Arilena tregon gjoksin bombastik (Foto)

UntitledKëngëtarja Arilena Ara, u bë e njohur nga spektakli “X Factor Albania” në të cilin ajo edhe u shpall fituese
Pos vokalit të saj, ajo u shqua edhe për bukurinë dhe format e saj trupore.
Megjithatë nuk jemi mësuar ta shohin shpesh provokative.
Kësaj radhe Arilena në rrjetin social Instagram ka postuar një fotografi, në të cilën duket mjaftë bukur dhe ka ekspozuar pjesërishtë gjoksin./ORAinfo/

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Degjeneron intervista me këngëtaren, moderatori i kërkon të këndojë “live” por….

Në emisionin “n’Kosovë Show” të Shpëtim Deskut ka qenë e ftuar Xhesika ...