Këngëtarja Arilena Ara përfundon në polici

arilena-araKëngëtarja Arilena Ara ka përfunduar në polici, pasi një incident aspak i këndshëm i ka ndodhur asaj. Arilena ka dhënë një intervistë në një televizion në Kosovë, ndërsa në mbrëmje ka vendosur të argëtohet në një klub në Prishtinë me miqtë e saj.

Por, duket se gjërat nuk kanë shkuar mirë për të, pasi automjeti i menaxherit të saj, Popi Kola, është thyer dhe grabitur nga hajdutët, shkruan “revistacover”.

Gjithashtu, mësohet se hajdutët kanë marrë gjëra me vlerë të Arilenës dhe Popit, ndërsa më poshtë fotoja pas grabitjes së automjetit.

A photo posted by Arilena Ara (@arilenaaraa) on

Ti mi dhe mu energji jetës..

A photo posted by Arilena Ara (@arilenaaraa) on

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Andrra pjesë e skandaleve, i dalin të brendshmet në publik, ja çfarë bën Sinani (Foto)

Sinan Hoxha dhe Andrra Destani, një cift mjaft i preferuar për shqiptarët ...