Argjentina Ramosaj rrezikon, bën një pozë dhe… tregon ”zogun”? (Foto)

argjentinaShumë e njohur për zërin e saj si fillim e më pas për pamjen e saj shumë me stil dhe shumë ekstravagante, Argjentina Ramosaj shokon së fundmi. Duke postuar një foto në Facebook, ajo është shfaqur provokuese, ku në këtë foto këngëtarës i vërehet organi gjenital, për më shumë mund të shikoni foton e saj.

Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

kendall-jenner

Kendall Jenner e ‘’pa mëshirshme’’, një klip provokues për LOVE(Video)

Revista LOVE po flitet shumë së fundmi. Videot e kësaj reviste sa ...