Argjentina i rikthehet fitores, mund Kolumbinë, shkëlqen Messi

vajza-messiArgjentina e Messit i është rikthyer fitores, ku ka mundur me rezultat 3:0 Kolumbinë.
Seria e golave u hap nga Messi në minutën e 10 të ndeshjes, ndërsa golat e tjerë u shënuan nga Pirate në minutën e 23-të dhe Di Maria në minutën e 84-të të pjesës së dytë.
Argjentina ndodhet në vendin e 5 në grup me 19 pikë.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Ndeshja Kosovë-Turqi do të luhet në Shkodër

Ndeshja Kosovë-Turqi, e vlefshme për eliminatoret e Botërorit FIFA 2018, do të ...