Ja cfarë i ndodhi pas ndeshjes arbitrit të ndeshjes Shqipëri-Izrael

arbitri-shqiperi-izraelHumbja e thellë 0-3 në shtëpi i ka lënë një shije të keqe tifozëve kuqezi ku gjithë mllefin e shfryjnë tek arbitri, Deniz Ajtekin, duke e akuzuar atë si fajtor për këtë humbje.

Menjëherë pas ndeshjes një dyndje komentesh ofenduese janë postuar në faqen e Facebook-ut të gjyqtarit, i cili menjëherë më pas e çaktivizoi atë.

Shqiptarët nuk janë mjaftuar me kaq, teksa kanë redaktuar faqen në Wikipedia të arbitrit duke e ofenduar dhe aty.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Dëmtimi, Real Madridi mbetet pa një futbollist

Raphael Varane është lënduar në ndeshjen ndaj Valencias. Real Madridi pas humbjes ...