Arbana Osmani ‘’shpërthen’’ në emisionin live, ekspozon gjoksin(Foto)

15049773_334405426918760_384761826_nQë prej javësh Arbana Osmani ka nisur emisioni ‘’Dua të të bëj të lumtur’’. Pasi ka fituar shumë audiencë, duket se emisioni saj është mjaftë i pëlqyer nga të gjithë. Por jo vetëm emisioni, jemi koshient për faktin se Arbana është një ndër moderatoret më të mira dhe më të preferuara në Shqpëri. E njohur për seriozitetin e saj në punë, faktin sesa strikte është, rrallë herë kemi dëgjuar skandale nga ajo, për të mos thënë fare. Por, këtë herë ajo tërheq pak vëmëndjen, dhe jo për emisionin, por për look-un e saj. Ajo me një veshje të zezë, super elegante, tregon dhe gjoksin e saj. Ndonëse nuk duket aspak keq, ajo shkëlqen me atë pamje.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Pas Kim Kardashian, shqiptari kujdeset edhe për “look-un” e aktores hollivudiane

Shqiptari, Mario Dedivanovic është shndërruar në një nga grimierët më të preferuar ...