Zbulohet aplikacioni i ri i “Facebook”: Ju ndihmon të bëni seks

bang-friendsDitët e sotme, janë të shumtë ata që përdorin rrjetet sociale: Twitter, Instagram, e mbi të gjitha Facebook, për të bërë miqësi të reja dhe pse jo, edhe për të gjetur dashurinë…por jo vetëm.

Me sa duket, interes ka ngjallur pikërisht rrjeti social më i madh në botë me aplikacionin “Bang with friends”, që siç mund ta kuptoni edhe nga emri, ju lejon të bëni seks me kontaktet tuaja në Facebook.

Kliko per me shume info

Që kur është publikuar në vitin 2013 e deri tani, ky aplikacion ka bërë një goxha rrugë duke numëruar mijëra përdorues aktivë nga mbi 100 vende të ndryshme, të cilët dëshirojnë të gjejnë “miq për në shtrat” me një klikim.

Si funksionon? Mjafton të hyni në aplikacion, përzgjidhni kontaktet me të cilët do të doni të keni një raport dhe më pas ju mbetet vetëm të prisni, shkruan Express. Pasi të dërgoni mesazhin, do të merrni një njoftim nga ana e atyre që iu kthejnë ‘interesin’. Identiteti do të zbulohet vetëm nëse personi tjetër iu kthen interesin dhe sapo të vijë lajmërimi, aplikacioni do iu dërgojë të dyve një njoftim dhe do të jetë e mundur të çatoni.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.