Vajza e këngëtares shqiptare kapet duke pirë hashash në mes të qytetit

anxhelina-hashashËshtë legal në Amsterdam. Dhe kështu ka vepruar edhe vajza e Albërie Hadergjonaj.

Anxhelina derisa po shëtiste me barkë, ajo ka shfrytëzuar momentin për të tymosur hashash.

Foton e ka publikuar në rrjetet sociale.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Nusja e djalit të Topallit sfidon Ilda Bejlerin e Marina Vjollcën, ja fotot

Televizioneve shqiptare i është shtuar edhe një bukuroshe tjetër në moderimin e ...