Anxhelina Hadërgjonaj feston një Halloween të çmendur, gjysëm e zhveshur, twerk, dhe… (Foto)

UntitledHalloween-in mbrëmë e ka festuar edhe vajza e Albërie Hadërgjonajt, Anxhelina.Nata e mbrëshme për të, bazuar në një video të postuar shihet se ishte e zjarrtë.
E maskuar, dhe tejet seksi, Anxhelina Hadërgjonaj ka ndarë me ndjekësit e saj në rrjetin social Instagram një video tek bën twerk.
Vallëzimi i saj duket i çmendur, ndërsa bazuar në pamje duket si një Christina Aguilera e dytë./lajmi.net

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.