Anxhelina Hadërgjonaj feston një Halloween të çmendur, gjysëm e zhveshur, twerk, dhe… (Foto)

UntitledHalloween-in mbrëmë e ka festuar edhe vajza e Albërie Hadërgjonajt, Anxhelina.Nata e mbrëshme për të, bazuar në një video të postuar shihet se ishte e zjarrtë.
E maskuar, dhe tejet seksi, Anxhelina Hadërgjonaj ka ndarë me ndjekësit e saj në rrjetin social Instagram një video tek bën twerk.
Vallëzimi i saj duket i çmendur, ndërsa bazuar në pamje duket si një Christina Aguilera e dytë./lajmi.net

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Bes Kallaku dhe Kimikati ironizojnë Arilenën, ja pyetja që kanë për të (Video)

Arilena, këngëtarja shkodrane, këtë vit ka fituar shumë vëmëndje me këngën “Nëntori”, ...