Anulohet fluturimi/ Enca Haxhia “ngec” në Gjermani, por ja cfarë bën

enca-haxhiaaKëngëtarja shqiptare Enca Haxhia ka mbetur në Mynih të Gjermanisë pasi është anuluar fluturimi.

Nëse shumëkush mund të mërzitet nga kjo gjë, Enca ka shprehur të kundërtën.

Kliko per me shume info

Ajo ndihet “më e lumtur se kurrë” teksa ka postuar një foto ku shfaqet sëbashku me një person misterioz.

“Mbeta në Mynih pasi fluturimi u anullua, smund të isha më e lumtur”- shkruan Enca.

LEXO EDHE:  Publikohet biseda e Kastro Zizos dhe ish-bashkëshortes, e pyet për fëmijën, shihni si i kthehet

FOTO:

Got stuck in Munich due to flights being cancelled, and I couldnt be happier ? #Munich #ChristmasSeason

A photo posted by ENCA (@encahaxhia) on

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here