Kapet anija gjigante aliene në qiellin europian

anija-alieneKy imazh është treguesi më i fortë se alienët janë gati “për të pushtuar Tokën dhe të sundojnë rracën njerëzore”…

Keshtu të paktën pretendojnë ata që pasion kanë teoritë konspirative.

Një objekt gjigant me drita të shndërritshme u kap në qiellin në irlandez pak ditë më parë.

Sipas të përditshmes britanike “Metro”, dëshmitarë thanë se teksa shkrepën foton, dritat u zhdukën papritur dhe telefoni i tyre u fik.

Kjo ngjarje e pazakontë ndodhi më 25 Nëntor dhe fotoja në fjalë u publikua në rrjete sociale, ku ka ngjallur jo pak diskutim.

Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Mbushin plot makinën dhe tentojnë të ikin pa paguar, ja c’u bën punonjësja e karburantit

Mbushin plot makinën dhe tentojnë të ikin pa paguar, ja c’u bën punonjësja e karburantit

Dy persona pasi kanë mbushur makinën e tyre me karburant kanë tentuar ...