Angelina Jolie kërkesë absurde Brad Pittit

brad-pit-angelinaNdarja e bujëshme e ciftit më të preferuar Brandelina vazhdon të jetë në qendër të vëmëndjes. Së fundmi, aktorja ka kërkuar që ish- bashkëshorti saj të mos ketë asnjë të drejtë në kujdestarinë e fëmijëve. Përmes avokatëve ajo po përpiqet t’i mohojë ish bashkëshortit Brad Pitt kujdestarinë e përbashkët të 6 fëmijëve.

Burime pranë ish-bashkëshortëve deklaruan se Jolie ka kërkuar që vizitat e tij të jenë të monitoruara nga punonjës të shërbimeve sociale.

Ajo pohoi që gjërat do të vijojnë të jenë kështu derisa aktori të “mbledhë veten”. Angelina Jolieende e fajëson atë për abuzim me alkoolin dhe lëndët narkotike.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Ende pa filluar Big Brother, largohet opinionisti Arjan Konomi

Dikur opinionist në spektaklin “reality” të “Top Channel”, Arjan Konomi u rikthye ...