Fotot më ‘’HOT’’ nudo të Angela Martinit (Foto)

 

111Angela Martini, modelja e famshme me prejardhje nga shqipëria dallohet për trupin e saj. Format seksi të cilat ajo nuk lë asnjëherë pa i ekspozuar. Ajo është parë shumë të fotografohet nudo, dhe ato foto janë cilësuar si ndër fotot më provokuese. Ja, disa prej tyre…

 

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

klea-huta

Klea Huta pjesë e serialit turk: Takimi im me Ertugrulin, ja çfarë më tha

Klea Huta është gati për të prekur skenat ndërkombëtare. Bukuroshja e ekraneve ...