Edhe Angela Martini provokon me bikini në ditët e ftohta të nëntorit(Foto)

UntitledBukuroshja me origjinë shqiptare e cila është një modele shumë e njohur në amerikë rikthehet sërish me provokim. ME format e saj perfekte, Angela Martini i tregon fansave dhe njëherë format e saj bombastike, ku në pah më shumë ka vendosur gjoksin e saj.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Vidhen fotot nudo të modeles s famshme Emily Ratajkowski

Foto private të modeles Emily Ratajkowski janë marrë nga hakerat në iCloud ...