Edhe Angela Martini provokon me bikini në ditët e ftohta të nëntorit(Foto)

UntitledBukuroshja me origjinë shqiptare e cila është një modele shumë e njohur në amerikë rikthehet sërish me provokim. ME format e saj perfekte, Angela Martini i tregon fansave dhe njëherë format e saj bombastike, ku në pah më shumë ka vendosur gjoksin e saj.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here