Gazetarja shqiptare alarmohet: Më kanë vjedhur akauntin e Instagram

anduena-llabaniNje gazetare nga Tirana eshte alarmuar pasi ka thene se i kane vjedhur Instagramin.

Ka qene vete gazetarja Anduena Llabani qe ka njoftuar per kete fakt.

“DiKush “i/e semure mendor”, Ka vjedhur accountin Tim te instagramit..nese ju vijne foto , postime fotosh, komente, qe prej dates 6 nentor, skam qene Dhe sjam me Une..ndjes per shqetesimin”, shkruan Llabani ne profilin e saj ne Facebook.

Ajo qe vihet re eshte se profili i Llabanit ne nstagram nuk ka shume postime dhe foto e po ashtu pas vjedhjes nuk ka publikuar ndodnje gje te dyshimte.

Gjithsesi, gazetarja ka publikuar edhe nje status tjeter ku shkruan: Ju lutem miqeve te mije, ne Instagram tu bejne report ose bllok adrreses time./lajmifundit.al

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

One comment

  1. po hap nje tjeter

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Rihanna ‘’largohet’’ nga muzika, shpallet Humaniste e Vitit në Harvard (Foto)

Rihanna, është përzgjedhur si humanistja e vitit nga Universiteti i Harvardit.