Gazetarja shqiptare alarmohet: Më kanë vjedhur akauntin e Instagram

anduena-llabaniNje gazetare nga Tirana eshte alarmuar pasi ka thene se i kane vjedhur Instagramin.

Ka qene vete gazetarja Anduena Llabani qe ka njoftuar per kete fakt.

Kliko per me shume info

“DiKush “i/e semure mendor”, Ka vjedhur accountin Tim te instagramit..nese ju vijne foto , postime fotosh, komente, qe prej dates 6 nentor, skam qene Dhe sjam me Une..ndjes per shqetesimin”, shkruan Llabani ne profilin e saj ne Facebook.

Ajo qe vihet re eshte se profili i Llabanit ne nstagram nuk ka shume postime dhe foto e po ashtu pas vjedhjes nuk ka publikuar ndodnje gje te dyshimte.

Gjithsesi, gazetarja ka publikuar edhe nje status tjeter ku shkruan: Ju lutem miqeve te mije, ne Instagram tu bejne report ose bllok adrreses time./lajmifundit.al

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.