Anastacia zbulon shenjat e mastektomisë, pozon nudo

anastaciaAjo i tha fansave të saj se u bë pjesë e “Strictly Come Dancing” këtë vit për të rivendosur feminitetin e saj.

Anastacia, 48 vjeçe, ka lënë kompeticionin e BBC.

Ajo ka pozuar nudo për revistën Fault, duke zbuluar fizikun e saj mahnitës dhe shenjat e mastektomisë pas heqjes së gjirit.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

DiCaprio garon për Oskar me ish këshilltarin e Putinit

Aktori i njohur amerikan, Leonardo DiCaprio i cili është një aktivist i ...