Ana e butë e Donald Trump përmes fotove personale

trumppNjë set kujtimesh i Donald Trump, që përfshin një mijë foto të kandidatit për President në SHBA, familjes dhe miqve të tij janë siguruar nga një koleksionist nga Florida dy vite më parë pasi gruaja e tij e parë Ivana i dorëzoi në një dyqan me sende të vjetra.

Materialet të cilat përfshijnë shënime personale të shkruara me dorë, albumin e dasmës së Donald dhe bashkëshortes së tij çeke, albumin e fëmijërisë së djalit të madh të Trump, Donald J, dhe shumë fotografi të tjera tregojnë republikanin ashtu siç nuk e keni parë kurrë, duke shfaqur kështu një anë të butë të tij.oranews

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Ardit Gjebrea merr një vendim të papritur, fshin gjithë miqtë nga….!

Moderatori Ardit Gjebrea ka marrë së fundmi një vendim të papritur. Ai ...