Fotoja e 25-vjecarit që bëri luftë me policinë në Mirditë dhe u arratis

amarildo-ndojKjo eshte fotografia e 25-vjeçarit Amarildo Ndoj nga Mirdita që ka qëlluar me armë zjarri në drejtim të punonjësve të policisë diten e sotme me 27 nentor 2016.

Djali nga Rrësheni ndiqej nga policia pasi rezulton i dënuar me 8 vite burg për tentativë vrasje.

Policia ka thene se Ndoji levizte me armë.

Duke përfituar edhe nga errësira e terreni malor, 25-vjeçari është arratisur në drejtim të paditur, duke i shpëtuar ndjekjes së policisë.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Kërcënoi drejtoreshën e konvikteve, nis hetimi për 18-vjeçarin në Tiranë

Një 18-vjeçar nga Tirana ka kërcënuar drejtoreshën e konvikteve të shkollave të ...