Ja cfarë ka ndodhur me hundën e Alma Bektashit…!

alma-bektashiNë kohën kur u fol për një ndërhyrje estetike të Alma Bektashit në hundë, heshtja e karakterizoi këtë lajm. Edhe pse mediat hodhën lajmin se ajo kishte kryer një ndërhyrje në hundë, këngëtarja nuk deklaroi asgjë.

Megjithatë gazetarët bënë të vetën duke u munduar të gjejnë prova për një gjë të tillë, siç ka bëre prive.

Por së fundi të gjithë zërat janë shuar, pasi duket mëse qartë, në një foto të publikuar në mediat sociale, se Alma nuk e ka më hundën e mëparshme.

Edhe pse në foton e hedhur ajo reklamon ngjyrën e flokëve, ajo që vihet re është hunda. Më në fund artisja dhe këngëtarja ka një hundë të re, e cila vetëm do ti shtojë hijeshinë Almës.

Të paktën në foton e publikuar, Alma Bektashi na duket më së miri.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Ardit Gjebrea ka një mesazh për babain që refuzoi të falte vajzën pas 15 vitesh

Ardit Gjebrea ka shprehur ndjesine e tij ne rrjetet sociale ne lidhje ...