Robert Aliaj: Se njoh Bleonën! Këngëtarja: I kam unë ilacet e kujtesës tënde

robert-aliajRobert Aliaj ka befasuar me deklaratën e tij në “Dance With Me” që u shpreh se nuk e njeh këngëtaren Bleona Qereti.

Alketa Vejsiu e ka pyetur anëtarin e jurisë, Robert Aliaj nëse i dukej parukja e Jessy-t si e Bleona Qeretit dhe përgjigjia e Aliajt ishte: ” Kush është Bleona?! Mos është një bionde, studente e gjimnazit Ismail Qemali.

Ndërkohë, sipas Alketës, Bleona nga SHBA i ka shkruar një mesazh ku shprehej se i kishte ajo ilacet e kujtesës së Robertit.

“Berti Bleona më shkruajti nga Amerika, i ka ajo ilaçet e kujtesës tënde”- u shpreh Alketa./LajmiFundit.al/

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Degjeneron intervista me këngëtaren, moderatori i kërkon të këndojë “live” por….

Në emisionin “n’Kosovë Show” të Shpëtim Deskut ka qenë e ftuar Xhesika ...