Pesë muajt e vështirë të Albano Bogos

albano-bogdo“Te pish alkol, eshte ves, apo virtyt? Gjithesesi, qe te jem brenda, une sot mbusha 5 muaj pa pire asnje pike. 5 muaj te veshtire, por te suksesshem.

2 qershor-2 nentor. U befshin 50 vjet”. Ky është postimi i fundit i Albanos në faqen e tij në facebook. Aktori ka 5 muaj që nuk përdor më alkol dhe për këtë ndihet mëse krenar.

Një ndër të paktët personazhe publikë, që bën një deklaratë të tillë. Albano, një nga personazhet më direkt në median sociale dhe jo vetëm, shpesh zgjedh që përmes shembujve nga jeta e tij të japë mesazhe të forta për publikun që e ndjek.

Pjesë e pandarë e “Apartamentit 2xl”, Albano është një nga aktorët më në zë të humorit në ekranet shqiptare.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Nusja e djalit të Topallit sfidon Ilda Bejlerin e Marina Vjollcën, ja fotot

Televizioneve shqiptare i është shtuar edhe një bukuroshe tjetër në moderimin e ...