Me peshqir nga dushi, Albana surprizon me pamjen e saj në rrugë (Foto)

UntitledModeratorja e Top Channel Albana Osmani shquhet për stilin e saj të veçantë.
Megjithatë këtë herë duket se e ka ekzagjeruar paska, ndonëse për të nuk përbën problem. Ajo ka publikuar një foto në ashensor ku shfaqet e veshur rrobëdëshampër dhe për këtë pjesë shkruan: “Pse nuk dilet kshu ee, rregullat e mia.” Megjithatë duket se ndjekësit nuk e kanë mbështetur shumë Albanën tek “rregullat e saj” për të dalë në këtë mënyrë jashtë shtëpie./Gazeta Express/

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Kallashi shokon të gjithë, vjen me një foto si asnjëherë më parë (Foto)

Valltarja e mirënjohur, Donjeta Kosumi ose Kallashi është gjithmonë në qendër të ...