Albana Osmani: E kam pasur shumë qejf Redon Makashin

albana-osmaniModeratorja simpatike Albana Osmani ka shprehur simpatine e saj per Redon Makashin.
Ne emisionin Top Show ku kengetari ka qene i ftuar, Albana Osmani ka thene se ne adoleshence ka pasur qejf Makashin.

“Kur isha adoleshente e kisha shumë qef Redon Makashin. Madje, madje, u bëra edhe bjonde për ti pëlqyer atij”, tha Albana.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

morena-taraku

Sot këngëtare e modele super-seksi, por ja si dukej dikur Morena Taraku

Morena Taraku është një nga modelet dhe këngëtaret më seksi në Shqipëri. ...