Moderatorja Albana Osmani merr dhuratën që c’do femër do e dëshironte…

albana-osmaniNjë tufë me lule natyrale, kjo është dhurata që moderatorja Albana Osmani ka marrë nga një person.
Osmani ka falenderuar përsonin që i ka dhuruar këtë tufë me lule, ku edhe ka bërë një foto dhe e ka nxjerrë në Instagram.
Moderatorja nuk ka zbuluar se kush është “kandidati” që i ka dërguar lulet, por vetëm është mjaftuar me një “Faleminderit” ndaj personit “anonim”.

albana-dhurate

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Vidhen fotot nudo të modeles s famshme Emily Ratajkowski

Foto private të modeles Emily Ratajkowski janë marrë nga hakerat në iCloud ...