Aktorja shokon fansat, konsumon drogë para kamerave (Foto)

aktorja-shokonNjë ngjarje jo mjaft e këndshme ka ndodhur në Britani. Aktorja 21-vjeçare, Olivia Bentley pa asnjë problem ka konsumuar substanca narkotike para kamerave. Duke mos mjaftuar kjo, ajo ka pohuar se edhe pse po xhirojnë kamerat televizive kjo nuk shkakton probleme. Ndërkaq prodhuesit e serialit ku paraqitet Benltey, Channel 4 ka bërë të ditur se do të marr masa drastike ndaj aktores dhe pritet që ajo mos të paraqitet më në “Mic Series”

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Njihuni me Fevziun para 26 vitesh, në kohën kur kishte flokë (Foto)

Gazetari i njohur, Blendi Fevziu së fundmi ka postuar një foto të ...