Aktorja provokon keq, padashur ekspozon gjoksin bombastik (Foto)

aktorja-kateNë mbrëmjen vjetore të “ITV Gala”, në Palladium në Londër femrat e pranishme kanë mahnitur. Por më së shumti ka mahnitur dhe shkëlqyer Kate Ëright e cila si jo rrallëherë edhe tani ka mahnitur me linjat e saj. Ajo ka pozuar duke ekpozuar gjoksin, padashje ndoshta. Për më shumë shihni foton.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Modelja nuk përmbahet, zhvishet e tëra në natyrë (Foto)

Modelja e mirënjohur Abigail Ratchford pa dyshim se është prej femrave më ...