Aktorja provokon keq, padashur ekspozon gjoksin bombastik (Foto)

aktorja-kateNë mbrëmjen vjetore të “ITV Gala”, në Palladium në Londër femrat e pranishme kanë mahnitur. Por më së shumti ka mahnitur dhe shkëlqyer Kate Ëright e cila si jo rrallëherë edhe tani ka mahnitur me linjat e saj. Ajo ka pozuar duke ekpozuar gjoksin, padashje ndoshta. Për më shumë shihni foton.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.