Erotike dhe nudo, aktorja pornografike uron për festat e nëntorit (Foto +16)

aktorja-pornografikeAlby Rydes, aktorja pornografike me origjinë shqiptare uron për festat e nëntorit ashtu sic asaj i ka hije. Ajo ka publikuar disa foto në snapchat dhe instagram, e cila është e zhveshur komplet, por gjoksin e ka ngjyrosur me ngjyrat e flamurit me shqiponjën dy krerë.

 

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Ndjekje si nëpër filma, Policia arreston shqiptarin me drogë në kufi me Greqinë

Policia greke ka arrestuar një shqiptar, pasi po tentonte të kalonte drogë ...