Aktorja: Më përdhunuan dy herë dhe nuk hesht më

aktorjaEvan Rachel ëood ka zbuluar se është përdhunuar dy herë. Aktorja 29-vjecare ka treguar se është përdhunuar një herë nga i dashuri i saj dhe një herë tjetër nga një pronar lokali por që kanë ndodhur në ditë të ndryshme.

Në një e-mail drejtuar revistës “Roling Stone” një ditë pas zgjedhjeve presidenciale, ajo shkruan:

LEXO EDHE:  Të gjithë dyshonin për shtatzëni: Zbulohet më në fund ç’po bën Marina
Kliko per me shume info

“Jam përdhurnuar. Nga një person i rëndësishëm për mua edhe pse ishim bashkë.

Ndërsa në një tjetër rast, nga pronari i një lokali. Nuk besoj se jetojmë më në kohën ku njërëzit duhet të heshtin.

Duke mos i dhënë shtetit botën tonë është një fanatizëm i hapur dhe seksist”.

Aktorja më tej ka shtuar se ka përjetuar një abuzim fizik, psikologjik dhe seksual. Ajo shpjegon gjithashtu se të qënurit aq e pafuqishme kishte të bënte me biseksualitetin e saj.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here