Grabitja, aktorja indiane pëson të njëjtin fat si Kim Kardiashian

aktorjaaaAktorja e njohur e Bolliwood, e cila njihet edhe si modele ndërkombëtare Mallika Sherewat është rrahur dhe grabitur nga tre persona me maska të cilët kanë hyrë në apartamentin e tyre në Paris bën të ditur policia, të enjten.

Aktorja 40 vjeçare dhe partneri i saj janë sulmuar me gaz lotsjellës dhe janë rrahur. Ky incident ndodh pak javë pasi ylli i reality show Kim Kardashian u grabit po në kryeqytetin francez.

Kliko per me shume info

Sulmi ndodhi në momentin kur ata kishin mbërritur në ndërtesën e tyre rreth orës 09: 40 Pm.

E përditshmja franceze Le Parisien, shkruan se grabitësit kishin shenja në fytyrë dhe pa thënë asnjë fjalë kanë hedhur gaz lotsjellës përpara se ti rrahin.

Një hetim ka nisur lidhur me dhunimin e modeles Sheraëat, e cila në jetën reale quhet Reema Lamba

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here