Aktorja ‘’ çmend’’ fansat, ekspozon gjoksin bombastik (Foto)

UntitledE bukur, e talentuar dhe me forma bombastike, aktorja Ariel Winter nuk di të ndalet. Provokon dhe cmend sërish fansat në eventin Glamour Live Summit’s We Are Digital Girls: Using Social Media to Build Your Future pasditen e së hënës. PAdyshim që sytë ishin të gjithë tek ajo. E veshur me një kanatiere të zezë me një dekolte të theksuar që i nxirrte në pah gjoksin dhe pantallona të bardha, 18 vjecarja shkëlqeu sërish.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Degjeneron intervista me këngëtaren, moderatori i kërkon të këndojë “live” por….

Në emisionin “n’Kosovë Show” të Shpëtim Deskut ka qenë e ftuar Xhesika ...