Aktori Kosovar pjesë në një film Hollywoodian, publikohet traileri(Video)

aktori-kosovarPublikohet traileri i filmit “Zookeepers’s Wife”, ku luan dhe aktori Kosovar Val Maloku. Po ashtu shihet dhe në trailerin e filmit. MËsohet se filmi do të nisë së trasmetuari në mars të vitit të ardhshëm.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Xhensila e “Big Brother” nuk është vetëm, zbulon lidhjen e saj

Ajo është një nga ish konkurentet në shoë-n Big Brother 8 që ...