Aktori i Portokallisë: Si isha para 11 vitesh, Zoti ka vënë dorë mbi mua

besi-kallakuHumoristi i Portokallisë, Bes Kallaku ka marrë një foto të rrallë nga një fans të realizuar 11 vite më parë.

Kjo foto është realizuar kur Besi ka qenë 20 vjec, ndërsa fansi duket shumë i vogël në moshë. Tashmë ai është rritur por nuk ka humbur foton me Besin e Portokallisë raporton LajmiFundit.al.

“Foton ma nisi nje fans, para 11 vitesh dhe sot. Zoti trujt loku. Kur shoh veten, e kuptoj qe Zoti ekziston dhe ka vu dor mbi mu. Hahahaha”- shkruan bes Kallaku./LajmiFundit.al/

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Ish e dashura demaskon Noizyn, ja çfarë foto i publikon atij

Noizy bëhet sërish subjek bisede nga mediat. Pas Encës, tani një lajm ...