Aksidenti tragjik në Vlorë, i plagosuri në gjendje të rëndë, do niset drejt Janinës

1
Kliko per me shume info

aksident-vloreAksidenti tragjik i orëve të para tët mëngjesit në Vlorë, i mori jetën 17 vjecarit dhe mësohet se shoku i tij është në rrezik për jetën. Mësohet se ai mund të transportohet me helikopter në drejtim të Janinës për mjekim të specializuar.
Ndërkohë që familja e e Kristo Panajotit, janë ndaluar pranë vendit ku ndodhi aksidentim, duke vendosur lule. Automjeti tip BMË-X6 përfundoi në kanalin e hapur për ndërtimin e Lungomares. Familja e viktimës fajëson firmën ndërtuese për aksidentin, duke nënvizuar se ajo nuk ka vendosur shenja sinjalizuese fosforeshente.

Kliko per me shume info
Kliko per me shume info
Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here