Aksidenti tragjik në Vlorë, i plagosuri në gjendje të rëndë, do niset drejt Janinës

aksident-vloreAksidenti tragjik i orëve të para tët mëngjesit në Vlorë, i mori jetën 17 vjecarit dhe mësohet se shoku i tij është në rrezik për jetën. Mësohet se ai mund të transportohet me helikopter në drejtim të Janinës për mjekim të specializuar.
Ndërkohë që familja e e Kristo Panajotit, janë ndaluar pranë vendit ku ndodhi aksidentim, duke vendosur lule. Automjeti tip BMË-X6 përfundoi në kanalin e hapur për ndërtimin e Lungomares. Familja e viktimës fajëson firmën ndërtuese për aksidentin, duke nënvizuar se ajo nuk ka vendosur shenja sinjalizuese fosforeshente.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Atentati ndaj tregtares në Shkodër, motrën ia vranë një vit më parë

Policia e Shkodrës ende nuk e ka zbardhur atentatin e një dite më ...