Aksident mes katër makinave në rrugën Tiranë-Durrës

Kliko per me shume info

aksidenti-tr-drKater automjete u perplasen mes tyre mbremjen e sotme ne autostraden Tirane-Durres.
Ngjarja ka ndodhur ne oret e pasdites ndersa ne videon e publikuar nga Harta Dixhitale e Aksidenteve rrugore, evidentohet se ne aksident jane perfshire tri fuoristrada dhe nje makine autoveture.
Sipas te dhenave paraprake, aksidenti mendohet se ka ndodhur ne zonen e Vores dhe raportohet se ka vetem deme materiale ne automjete, por nuk ka konfirmim per viktima te pakten deri tani.

Kliko per me shume info
Kliko per me shume info
SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here