Makina aksidenton efektivin e policisë në Tiranë, në gjendje të rëndë në spital

aksidentiiiAksidentohet nje efektiv policie ne Tirane.

Burime zyrtare thane se në vendin e quajtur Pezë Helmes, drejtuesi i automjetit me targa AA848GU, shtetasi Fatos S., 45 vjeç, ka aksidentuar shtetasin, me iniciale E. K.,42 vjeç, punonjës Policie (në momentin e aksidentit nuk ka qënë në detyrë).

Ky shtetas ishte duke udhëtuar me mjetin tip motorçikletë në momentin e aksidentit.
Në vendin e ngjarjes ka shkuar policia dhe ambulanca.

“I dëmtuari u dërgua në S.Q.U në gjendje jo te mirë shëndetsore. Drejtuesi i mjetit është shoqëruar për veprime te mëtejshme”, ben me dije policia.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Kapja e 10 ton droge në Itali, reagon policia shqiptare: Ja e vërteta

Policia shqiptare ka reaguar ne lidhje me lajmin per arrestimin e nje ...