Identifikohen viktimat – Aksident i rëndë me motor në Tiranë, humbin jetën dy të rinj

Pak para mesnates policia e Tiranes ka identifikuar dy viktimat e aksidentit me motor ne kryeqytet.
Burimet zyrtare thane se viktimat e aksidentit jane Klejdi Halili, 21 vjec dhe Ergi Dini, 22 vjec.
aksidenti-motorDy te rinj kane vdekur mbremjen e te henes pas nje aksidenti te rende me motor ne Tirane.

POlicia ka njoftuar se më datë 21.11.2016, rreth orës 21:20, në bulevardin “Bajram Curri”, pranë urës së “Bllokut”, drejtuesi i motorrit me targa “AP 105” dhe pasagjeri pas tij ka humbur kontrollin dhe për pasojë është rrëzuar.

Sipas burimeve, drejtuesi i motorrit dhe pasagjeri u dërguan menjëherë në S.Q.U. në gjendje të rëndë shëndetësore.

“Dy shtetasit që udhëtonin me motorr, të identifikuar me inicialet, K. H., 21 vjeç dhe E. D., 22 vjeç, rreth orës 21:50, kanë ndërruar jetë në Spital, si pasojë e dëmtimeve të marra.

Grupi hetimor në vendin e ngjarjes po kryen veprimet hetimore”, ka thene policia.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Policia greke kap kamionin nga Shqipëria me një ton drogë

Mediat greke publikuan foto nga kamioni me më shumë se një ton ...