Aksident i frikshëm, autobusi i kalon sipër veturës dhe vret 3 persona

aksidentiiNje aksident tragjik i ndodhur në Britaninë e Madhe duke sjelle vdekjen e tre personave.

Sipas raportimeve, shoferi i një autobusi sportistësh i hipi sipër Audit ku ishte një prind me dy djemtë e tij, duke u marrë jetën.

Kliko per me shume info

Ende nuk dihet nëse shoferi i autobusit ishte i dehur apo jo në momentin e përplasjes.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here