Aksident i frikshëm, autobusi i kalon sipër veturës dhe vret 3 persona

aksidentiiNje aksident tragjik i ndodhur në Britaninë e Madhe duke sjelle vdekjen e tre personave.

Sipas raportimeve, shoferi i një autobusi sportistësh i hipi sipër Audit ku ishte një prind me dy djemtë e tij, duke u marrë jetën.

Ende nuk dihet nëse shoferi i autobusit ishte i dehur apo jo në momentin e përplasjes.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

E pabesueshme/ Gruaja kryen lindjen e saj për 3 minuta dhe pa asnjë dhimbje(Foto)

Një grua nga Anglia ka përjetuar një situatë shumë të pabesueshme. Bëhet ...