Aksident tragjik në aksin Gjirokastër-Tepelenë, humb jetën ushtari (Emri)

UntitledNjë ngjarje e rëndë ndodhi në aksin Gjirokastër-Tepelenë. Mësohet se nga ky aksident ka mbetur një i vdekur dhe një i plagosur. Burime zyrtare nga policia pohojnë se mjeti me targa AA 976 OL ka qenë në pronësi të Sokol Lushës, ushtark me pagesë, i cili për pasojë humbi jetën. Po të njëjtat burime tregojnë se viktima sapo kishte mbaruar shërbimin e punës. Ndërkohë, identiteti i të plagosurit nuk dihet ende. Mendohet se shkak i aksidentit është bërë humbja e kontrollit të mjetit. Ndërkohë, policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po vijon hetimet për lidhje me zbardhjen e shkaqeve.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

burgu

E kërcënon bashkëshorti nga burgu, 31- vjeçarja nga Tirana vetëhelmohet

Një ngjarje e rëndë mësohet të ketë ndodhur në Tiranë, ku një ...