Aksident i frikshëm me motoçikleta në garën e Suzuka

Aksident i tmerrshëm në garën me motoçikleta në “All Japan” në Suzuka. Një prej garuesve ka humbur kontrollin dhe më pas përplasjet kanë ndodhur njëra pas tjetrës.

Pavarësisht se ky aksident nuk pati pasoja të rënda, një prej motoçiklistëve mbeti i plagosur.

Kliko per me shume info

Watanabe është në spital, por është i vetëdijshëm dhe jashtë rrezikut për jetën. E gjithë kjo ka ndodhur në xhiron e parë të raundit të dytë.

Pas këtij aksidenti gara u ndërpre.

SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here