Aksident ne rrugen e Rinasit, makina godet per vdekje drejtuesin e bicikletes

aksidenti-kosoveMë datë 23.11.2016, rreth orës 07:30, në rrugën e “Rinasit”, drejtuesja e automjetit tip “Mercedes Benz”, shtetasja E. D., ka aksidentuar një shtetas që lëviste me biçiklete, ku si pasojë ky shtetas ka humbur jeten.

Grupi hetimor në vendin e ngjarjes po punon për identifikimin e viktimës dhe sqarimin e plotë të rrethanave të këtij aksidenti.

Drejtuesja e mjetit është shoqëruar në polici për veprime të mëtejshme.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Atentati ndaj tregtares në Shkodër, motrën ia vranë një vit më parë

Policia e Shkodrës ende nuk e ka zbardhur atentatin e një dite më ...